دیدار با خانواده شهید جوینده - بسیج دانشجویی دانشکده سما رشتدیدار با خانواده شهید جوینده

دیدار مسئولان سما واحد رشت با خانواده شهید حسین جوینده
  • admin
  • 4 آبان 1398
  • بازدید

دیدار مسئولان سما واحد رشت با خانواده شهید حسین جوینده

در این دیدار مجید جوینده پدر شهید حسین جوینده با بیان اینکه  این شهید بزرگوار همواره مطیع امر رهبر معظم انقلاب بود اظهار کرد: حسین شخصیتی ولایتمدار، شجاع، صادق و با عزت نفس داشت.

جوینده با بیان اینکه حسین اهل درس و مطالعه و ابتکار بوده است، افزود:  درسش بسیار خوب بوده و نیروهاش می‌گفتند مربی سخت گیری بود و می‌گفت روزی در میدان جنگ قدردان سختگیری‌هایم خواهید بود.

وی اضافه کرد:  یکی از شاگردانش می‌گفت در میدان نبرد با داعش وقتی مجبوربودیم چهارصد متر سینه خیز بروم می‌گفتیم خدا پدر و مادر حسین جوینده را بیامرزد ما را اینجور تمرین داد.

پدر شهید حسین جوینده ادامه داد: نیروهای حسین  می‌گفتند حسین بسیاربا صفا بود تا جائیکه تولد و مناسبت‌های مختلف مانند سالگرد ازدواجشان را هم تبریک می‌گفت.

مجید جوینده با اشاره به حضور در معراج الشهداء برای وداع با این شهید بزگوار گفت: این شهید اینقدر در دل نیروهاش جا داشت که در روز وداع آنقدر دور و برم را گرفتند و اظهار محبت کردند که گفتنی نیست.

شهید سرهنگ ‌دوم پاسدار حسین جوینده، از مربیان ارشد آموزشی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) متولد سال ۶۴ و اهل شهرستان رشت بود که روز چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه 97 هنگام انجام ماموریت آموزشی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

سه فرزند دو پسر و یک دختر از این شهید بزرگوار به یاد گار مانده است.

برچسب‌ها:, , , , , ,

ارسال دیدگاه